Dev Mobilyacı İflas Etti

DEV MOBİLYACI İFLAS ETTİ

Konya’da iflas eden büyük bir mobilya üreticisi olan firmanın alacaklılarına duyuru yapıldı. Bu firmanın iflası, birçok kişiyi üzdü.

Eski adıyla Endüstri Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak bilinen firma iflas etti ve iflas kararı resmen kesinleşti.

T.C. Konya 1. İcra Dairesi tarafından yapılan açıklama şu şekildedir:

ENDÜSTRİ TEKSTİL SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ, 3340093304 Vergi Numaralı, Yeni adı: MOBELLA TEKSTİL İPLİK İŞL. SAN. ANONİM ŞİRKETİ HAKKINDA, İcra ve İflas Kanunu’nun 206 ve 207. maddeleri gereğince düzenlenen sıra cetveli ilanı.

İflas kararı kesinleşmiştir. Alacaklılar; Mevlana, Alaaddin (Konya), Çekirge (Bursa), Aksaray Vergi Daireleri, Aksaray SGK, Konya Gümrük Müdürlüğü 3. sıradan kabul edilmiş, İbrahim Feridun Kapcı ise 4. sıradan kabul edilmiştir ve gerekçeleri dosyada mevcuttur. Sıra cetvelinde gösterilen alacakların esasına ilişkin itirazlar en geç 15 gün içinde Konya Asliye Ticaret Mahkemesi’nde, sıralamaya ilişkin itirazlar ise en geç 7 gün içinde Konya İcra Hukuk Mahkemesi’nde dava açılabilir. Bu durum İcra ve İflas Kanunu’na göre tebliğ ve ilan olunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir